جهت مشاهده راهنمای جامع ارسال اطلاعات از نرم‌افزار "کارما" به سامانه مودیان مالیاتی کلیک کنید

خدمات رابط و تجربه کاربری

شناخت پروژه

مشاوره و پیشنهاد تجربه و رابط کاربری

تصمیم سازی و تایید پیشنهادها

نمونه سازی

بررسی قابلیت کاربری

فرایند UI/UX در شرکت ما

1. تحقیق و شناخت

ما کار طراحی خود را با شناسایی اهداف و اولویت های کاری شما شروع می کنیم. در این مرحله ، ما به شما کمک می کنیم نیازهای کاربری برنامه خود را کشف کرده و آنها را با داستان های کاربر واقعی تراز کنید.

2. معماری اطلاعات و وایرفریم ها

در این مرحله، موکاپی از کار شما با توجه به شناخت پروژه ارائه می دهیم

3. تست کاربری

تو این مرحله تست قابلیت استفاده روی کاربران بالقوه ی شما انجام می شود تا چالش ها و مشکلات کاربری و علت وقوع انها مشخص شود و با استفاده از نتایج بدست امده طرح بهبود بخشیده می شود . ما به شما کمک میکنیم که طرحی را انتخاب کنید که مناسب نرم افزار خاص شما و برای کاربرانتان راحت باشد.

4. طراحی رابط کاربری

مهم نیست که برنامه شما از نظر کدنویسی چقدر عالی باشد، اگر رابط کاربری آن به اندازه کافی جذاب نباشد، کاربران نرم افزار شما سورپرایز نخواهند بود و چه بسا تمایلی به استفاده یا دانلود اپلیکیشن شما نداشته باشند .ما طراحی رابط کاربری برنامه شما را کاملاً مطابق با نام تجاری شرکت و طراحی هویت کار شما پیاده سازی می کنیم، به طوری که این امر به عنوان یک عنصر لاینفک از یکپارچه برند تجاری شما تلقی می شود.

5. توسعه HTML CSS JavaScript)Front-end)

کارشناسان برنامه نویسی ما اطمینان حاصل می کنند که محصول شما از نظر ظاهری و احساس کاربری همانطور که از قبل تایید شده بود به درستی روی پلتفرم مورد نظر شما آزمایش شده است

6. ضمانت پشتیبانی از بازخورد ارزیابی ها

پس از پایان توسعه ظاهر کاربری نرم افزار، با یکپارچه سازی back-end مناسب، آماده ارائه طرح UI / UX برنامه شما هستیم. در ایجاد این فرایند کاملاً بدون استرس، ما پشتیبانی گسترده ای را ارائه می دهیم و می توانیم برخی از ترفندهای لحظه آخری را برای بهبود تجربه شما ایجاد کنیم.

درخواست مشاوره رایگان

همکاران ما طی 24 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

پشتیبانی