جهت مشاهده راهنمای جامع ارسال اطلاعات از نرم‌افزار "کارما" به سامانه مودیان مالیاتی کلیک کنید

راهنمای جامع ارسال اطلاعات از نرم‌افزار "کارما" به سامانه مودیان مالیاتی 1402

طبق قانون ابلاغی ، مودیان مالیاتی جهت ارسال صورتحساب های خود می بایست اطلاعات را به سرویس صورتحساب های الکترونیکی مودیان ارسال نمایند. برای ارسال اطلاعات به سه ابزار نیاز دارید: 1- شناسه یکتا 2- امضا الکترونیک / کد اختصاصی 3- تهیه و راه اندازی ماژول نرم افزاری جهت ارسال اطلاعات به سرویس مالیاتی.
در شرکت نرم‌افزاری جادوی فکر راه حل یکجا برای شما آماده شده تا بتوانید خیلی آسان در کمتر از یک دقیقه، این مسیر را طی کنید. ابزاری برای دریافت شناسه یکتا و صدور امضای الکترونیکی آماده شده است که این دو، کد اختصاصی کسب و کار شماست و باید از آن محافظت کرده و فقط در اختیار اشخاص مطمئن بگذارید. برای تایید نهایی امضای دیجیتال، به دفاتر مشخص ‌شده از طرف سازمان امور مالیاتی مراجعه کنید. پس از اینکه مسئله شناسه یکتا و تایید امضای دیجیتال حل شد، اکنون شما به بستر ارسال اطلاعات به سامانه مالیاتی نیاز دارید. این بستر ، توسط شرکت جادوی فکر داخل نرم افزار بصورت یک ماژول آماده شده است و در صورت تهیه می توانید با راه اندازی و ثبت ماژول ، تنظیمات لازم را انجام داده و اطلاعات مورد نظر را ارسال نمایید.

برای دریافت شناسه یکتا و امضای دیجیتال، فایل راهنمای زیر را مطالعه کنید.

مراحل راه اندازی

چنانچه مشمول قانون مودیان مالیاتی هستید و هنوز جهت تشکیل پرونده مالیاتی اقدام نکرده اید، باید با مراجعه به سامانه ثبت امور مالیاتی، مراحل تشکیل پرونده خود را بصورت آنلاین تکمیل نمایید. https://tax.gov.ir/

پس از ثبت نام و تشکیل پرونده ، از طریق پنل مالیاتی خود، نسبت به فعالسازی کارپوشه مودیان مالیاتی اقدام نمایید. https://my.tax.gov.ir/

جهت ساخت شناسه یکتای حافظه مالیاتی نیاز به کد csr ، PubliceKey و PrivateKey دارید.جهت دریافت این کلید ها از طریق لینک (https://jadoosoft.com/home/csr) اقدام فرموده و سپس با مراجعه به پنل مالیاتی خود، مراحل دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی را بصورت آنلاین پیگیری نمایید.

در مرحله قبل و پس از دریافت کلید PubliceKey ، با مراجعه به سایت مرکز صدور گواهی الکترونیک عام(سایت جیکا)، به آدرس https://www.gica.ir/ و از طریق منوی درخواست صدور گواهی الکترونیک، مراحل دریافت امضای دیجیتال را بصورت آنلاین و پس از نهایی شدن بصورت حضوری پیگیری فرمایید.

پس از طی تمامی مراحل بالا، می بایست جهت ارسال صورتحساب های الکترونیکی خود از یک نرم افزار متصل به سرویس مودیان مالیاتی استفاده نمایید که این موضوع بطور کامل در نرم افزارهای شرکت نرم افزاری جادوی فکر با برند "کارما" پیاده سازی شده است.

حال می توانید در زمان های مشخصی که توسط سازمان مالیاتی کشور تعیین گردیده، نسبت به ارسال صورتحساب های الکترونیکی خود به کارپوشه مالیاتی اقدام نمایید و نتیجه¬ی این ارسال را نیز در پنل مالیاتی خود و از منوی کارپوشه، بخش فروش ملاحظه بفرمایید. دانلود فایل PDF

صورتحساب های مورد نظر خود را در نرم افزار ثبت می نمایید. کلیه مراحل توسط نرم افزار کنترل شده و توسط شما قابل ویرایش می باشد.

حال می توانید در زمان های مشخصی که توسط سازمان مالیاتی کشور تعیین گردیده، نسبت به ارسال صورتحساب های الکترونیکی خود به کارپوشه مالیاتی اقدام نمایید و نتیجه¬ی این ارسال را نیز در پنل مالیاتی خود و از منوی کارپوشه، بخش فروش ملاحظه بفرمایید.
Tax payers guide
1

تشکیل پرونده مالیاتی

مشاهده
2

درخواست فعالسازی کارپوشه

مشاهده
3

دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی

مشاهده
4

دریافت امضا الکترونیک (کلید خصوصی)

مشاهده
5

اتصال نرم افزار حسابداری به سرویس مالیاتی

مشاهده
6

دریافت شناسه کالا / خدمات

مشاهده
7

ثبت صورتحساب

مشاهده
8

ارسال به کارپوشه مالیات

مشاهده
محصولات مشابه
پشتیبانی